به همت بنیاد پیشگیری دنیای آینده دوره ی آموزشی آشنایی با مقررات مالیاتی در سالن همایش این مرکز با حضور مدیران موسسات و نهادها و مراکز اقامتی سازمان بهزیستی و نیز سایر علاقه مندان به موضوع کارگاه مذکور برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد پیشگیری و ارتقاء سلامت دنیای آینده این دوره ها که در قالب کارگاه آموزشی بوده با هدف افزایش دانش مالیاتی به عنوان یک ضرورت برای مدیران موسسات و نهاد هایی که می بایست مالیات پرداخت کنند، برگزار می شود که  توجه به فعالیتهای مردم نهاد و اجتماع محور داشته  و در این مسیر ارزشی اقدام به برنامه های علمی آموزشی و فرهنگسازی می نمایند.
گفتنی است در این کارگاه ها از اساتید دانشگاه و انجمن حسابداران خبره جهت افزایش دانش مالیاتی استفاده می شود تا با اطلاع رسانی بهتر از قوانین کار از بروز مشکل مالیاتی در مسیر اهداف و برنامه های این مراکز جلو گیری گردد.
خاطر نشان می شود کارگاه آموزشی به صورت مجدد در مورخ 29/5/94 از ساعت 10 لغایت 12 در سالن همایش بنیاد پیشگیری واقع در یافت آباد-میدان معلم-خیابان تختی- مجتمع شهید ذوالفقاری برگزار می گرددو علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفنهای 66688781  و 66688783 و66659750 تماس حاصل نمایند.

روابط عمومی بنیاد پیشگیری و ارتقاء سلامت دنیای آینده

 

پیوند ها