برندهای سمعک

ارسال شده در: سمعک | ۰

انواع برندهای سمعک

-سمعک ویدکس (Widex):

کمپانی ویدکس در سال ۱۹۵۶ میلادی به کوشش آقایان توفلم و وسترمن در کشور دانمارک تاسیس شد و هم اکنون در بیش از ۱۵۰ کشور جهان دارای نمایندگی توزیع محصولات و خدمات پس از فروش می باشد. این کمپانی با بیش از نیم قرن تجربه از پیشگامان طراحی و تولید جدیدترین سمعک های دیجیتال در دنیا بوده و با بهره گیری از تکنولوژی های مدرن  و فن آوری های روز دنیا گامی جدید در زمینه عرضه سمعک های هوشمند و وایرلس داشته است. از جمله سمعک های معروف این شرکت  می توان به : Vital, Dream, Mind, Menu, Unique اشاره کرد.

سمعک یونیترون (Unitron):

شرکت یونیترون یکی از معروف ترین برندهای سمعک می با شد. این شرکت زیر مجموعه شرکت سونووا است و در سال ۱۹۶۴ در ایالت اونتاریو (Ontario) کانادا تاسیس شد و در بیش از ۱۹ کشور جهان نمایندگی انحصاری و در ۴۶ کشور نمایندگی غیر انحصاری دارد. از معروف ترین  سمعک های این شرکت می توان به: سری Shine, Moxi, Quantum, Max, Latitude اشاره کرد.

سمعک اٌتیکن (Oticon):

کمپانی اٌتیکن دانمارک در سال ۱۹۰۴ توسط hans demant تاسیس شد و در دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی به عنوان یک کمپانی پیشرو در صنعت سمعک و وسایل کمک شنوایی در  دنیا شناخته شده بود. معرفی تکنولوژی ها ی پیشرفته دیجیتالی و هوشمند و طراحی منحصر به فرد سمعک ها این کمپانی را در رده برترین سازندگان سمعک در دنیا قرار داده است. از جمله معروفترین سمعک ها ی این شرکت می توان به : Swift, Ergo, Sumo, Hit, Intiga,Chilli اشاره کرد.

سمعک فوناک (Phonak):

این شرکت در ابتدا ای جی فر الکترواکوستیک نام داشت و توسط فردی به نام ارنست ریس از سرمایه داران فرانسوی و بلژیکی خریداری شد و توانست اولین محصول خود را بنام سوپرفرانت روانه بازار کند و در سال ۱۹۸۵ به شرکت هولدینگی فوناک تغییر نام یافت. فوناک توانست اولین سمعک تمام دیجیتال را در سال ۱۹۹۹ به نام کلارو وارد بازار کند. از معروف ترین  سمعک های این شرکت می توان به سری: Naiad, Una, Extra, Dalia, Audeo اشاره کرد.

سمعک سونیک (Sonic):

شرکت سونیک برای اولین بار در جهان بر اساس تحقیقات  پروفسور  doug chabries و Richard christain در دانشگاه brighm آمریکا توانست اولین سمعک با فن آوری ۱۰۰% دیجیتالی را در سال ۱۹۹۱ عرضه و راهی نوین و بی نظیر را در ساخت تجهیزات کمک شنوایی برای کم شنوایان جهان ارئه نماید. از معروف ترین سمعک های این شرکت می توان به: Pep, ChearCharm, Journey اشاره نمود.

سمعک زیمنس(Siemens): 

شرکت سمعک زیمنس یک شرکت بین المللی با سابقه درخشان از نوآوری و خلاقیت و بزرگترین تولید کننده سمعک در دنیا می باشد. در واقع بیش از ۱۳۰ سال است که این شرکت بر روی رفع مشکلات ناشی از کم شنوایی یا ناشنوایی تمرکز دارد. امروزه از هر چهار نفر استفاده کننده از سمعک یک نفر از سمعک های زیمنس استفاده می کند. این شرکت انواع سمعک ها از جمله سمعک های داخل گوشی نامرئی تا پشت گوشی کلاسیک با تکنولوژی های گوناگون را تولید می کند. در سال ۲۰۱۶ نام این شرکت به برد سیگنیا (signia ) تغییر یافت. از جمله سمعک های این شرکت می توان به: Ace, Pur, Motion, Silk, Cellion, Insio اشاره کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *