مشاوره و قالب گیری رایگان

ارسال شده در: شنوایی سنجی | ۰

روند مشاوره سمعک، روندی کاملا علمی است که در آن، شنوایی شناس با استفاده از دانش خود در زمینه های شنوایی- صوت و با توجه به نوع و میزان کم شنوایی افراد، به شکل مجرای گوش نیز دقت داشته و سایز و قدرت لازم برای سمعک آن کاربر را تخمین می زند.

سپس با اتکا به دانسته های روان شناسی خود و اطلاعات جامعی که در مورد تفاوت های انواع سمعک ها با هم و علت انتخاب موردی خاص برای فردی خاص ارائه می دهد، به مراجع تمام مشورت های لازم برای بهترین انتخاب را می دهد. به این ترتیب در نهایت، انتخاب کاربر هم مبتنی بر اصول علمی و مناسب با نیازهای شنیداری وی خواهد بود و هم نکات زیبایی شناختی و مسائل مالی مرتبط با هزینه سمعک های مختلف را در روند مشاوره، دریافت کرده است.

مراجعان هر سوالی که در مورد شکل ها، سایز ها، تکنولوژی ها و هزینه های سمعک ها داشته باشند، می توانند از شنوایی شناسان تخصصی فعال در بخش مشاوره، به طور کامل جویا شوند.

قالب گیری سمعک

انواع سمعک های داخل گوشی و بسیاری از سمعک های پشت گوشی، نیاز به قطعه واسطی به نام قالب گوش یا قالب سمعک برای انتقال صدا از مدارات سمعک به داخل گوش کاربر دارند. در واقع قالب گوش، علاوه بر این که قطعه ای برای ثبات سمعک در گوش هر کاربر است باید قطعه ای با ویژگی های اکوستیکی دقیق باشد که اصوات تنظیم شده در سمعک را با حداقل دستکاری به گوش کاربر سمعک انتقال دهد.

اولین گام بعد از مشاوره و تعیین نوع و اندازه سمعک، انجام قالب گیری دقیق از مجرای گوش فرد کاندید استفاده از سمعک است. در مرکز شنوایی سنجی دنیای آینده، قالب گیری دقیق از سوی متخصص شنوایی شناسی و سمعک انجام شده و سپس سایز و جنس مواد قالب، متناسب با شکل مجرا و نیاز های شنیداری هر فرد تعیین و سپس مناسب ترین قالب از لحاظ سایز، جنس و کیفیت برای کاربر در لابراتوارهای مخصوص ساخته شده و در حداقل زمان ممکن با مناسب ترین قیمت و بالاترین کارایی، آماده و در گوش کاربر قرارداده شده و بررسی می گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *