ویزیت در منزل

ارسال شده در: عمومی | ۰

انجام شنوایی سنجی در منزل یکی دیگر از خدمات سمعک ابن سینا می باشد. متخصصین ما تمامی امکانات مورد نیاز برای تست را به منزل بیمار انتقال می دهند.

شاید برای خود شما یا یکی از آشنایانتان پیش آمده باشد که به دنبال یک بیماری سخت، یک حادثه، یا حتی در اثر کهولت سن دچار مشکلاتی نظیر افت شنوایی شده باشید. حتی برخی کودکان به طور مادرزادی دچار مشکلات شنیداری هستند که این مشکل می تواند بر روند صحبت کردن آنان نیز تاثیر گذار باشد. در چنین شرایطی پزشک متخصص گوش و حلق و بینی برای بررسی وضعیت شنوایی فرد، انجام تست شنوایی سنجی را تجویز می نماید.

مراجعه بسیاری از افراد به مراکز شنوایی سنجی، به دلایل متفاوتی مانند بیماری، دوری راه، کهنسالی و یا ترافیک بسیار پر زحمت و دشوار است. اما خبر خوش این است که انجام تست شنوایی سنجی، در منزل و توسط پزشک متخصص، امری امکان پذیر است. انجام این آزمایش در منزل به کمک دستگاه های تخصصی انجام می شود و از نظر صحت پزشکی هیچ تفاوتی با تست انجام شده در مراکز شنوایی سنجی ندارد.

شنوایی سنجی سالمندان در منزل

بسیاری از افراد با بالا رفتن سن دچار کاهش شنوایی یا به اصطلاح سنگینی گوش می شوند. در نتیجه برای درمان این مشکل یا تجویز سمعک باید به مراکز شنوایی سنجی مراجعه نمایند. اما تحمل شلوغی و انتظار در صف مراجعین شنوایی سنجی، برای بسیاری از سالمندان امری دشوار است. از این رو انجام تست شنوایی سنجی سالمندان در منزل و حتی قالب گیری گوش و تنظیم سمعک در منزل، خدمتی است که به صورت حرفه ای، برای رفاه حال سالمندان گرامی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *